Marność nad marnościami i wszystko marność. Łucja Puta. Nowa wystawa w Galerii Gościnnej.

Marność nad marnościami i wszystko marność. Łucja Puta. Nowa wystawa w Galerii Gościnnej.

„Marność nad marnościami i wszystko marność” to cykl prac inspirowany słowami Księgi Koheleta. Artystka podejmuje w nim refleksję nad czasem, przemijaniem i kruchością istnienia. Motyw zwierzęcych czaszek staje się nie symbolem końca, lecz śladem życia i świadectwem naturalnego porządku świata.

Fotografie zapraszają do zatrzymania się, kontemplacji oraz spojrzenia na przemijanie jako część nieustającego procesu przemiany.  Zapraszam do oglądania.

Zobacz inne wiadomości:

Zostań w kontakcie

Od czasu do czasu wysyłam wiadomości o nowych cyklach, wystawach i wydarzeniach. Jeśli chcesz być częścią tej drogi — zapisz się.

Przewijanie do góry
Przegląd prywatności
 Idekor

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

Niezbędne

Niezbędne ciasteczka powinny być zawsze włączone, abyśmy mogli zapisać twoje preferencje dotyczące ustawień ciasteczek.