Moje prace w Szentes

Moje fotografie zostały zgłoszone do międzynarodowej wystawy zbiorowej „Co mi w duszy gra”, organizowanej przez Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne Wystawa zostanie zaprezentowana

Szczegóły »
Przewijanie do góry