Nowy sezon w Lutni. Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Zajęcia plastyczne w Pracowni plastycznej BOK Centrum Twórczości „Lutnia” Bałucki Ośrodek Kultury

64

Zapraszam na zajęcia plastyczne, które prowadzę w BOK Lutnia

Lutnia to miejsce spotkań dzieci młodzieży w wieku od 5 do 16 lat, których pasją jest sztuka. Podczas zajęć równie ważne jak różnorodne techniki i materiały plastyczne są: wyobraźnia, pomysłowość i dobra zabawa. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne techniki opowiadania o świecie: malarstwo, rysunek, rzeźbę, decupage, filcowanie i wiele innych. Dzięki warsztatom dzieci pogłębiają swoje zdolności manualne, a także umiejętność wyrażania własnych emocji poprzez sztukę. Ogromną zaletą warsztatów jest również praca w grupie i nawiązywanie nowych przyjaźni. Program zajęć obejmuje poznawanie technik plastycznych oraz uczestnictwo w konkursach i wystawach. Prace trafiają do autorów po zakończeniu wystawy zbiorowej w BOK LUTNIA.
Terminarz zajęć:

Środa, grupa wiekowa 10-15 lat 

Czwartek, grupa wiekowa 6-9 lat

Zajęcia Rysunek i malarstwo

Zajęcia dla dzieci i młodzieży, która chce w przyszłości zająć się sztuką profesjonalnie lub planują zdawać do szkoły plastycznej.

Realizujemy podczas warsztatów zagadnienia martwej natury w rysunku i malarstwie. Tworzymy kompozycje przestrzenne.

Środa, grupa wiekowa 14-15 lat

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest