Zajęcia plastyczne w Centrum Twórczości Lutnia

Czy Twoje dziecko lubi malować? A może bardziej woli rysunek? Sprawdź w jakiej formie najbardziej odnajdzie się Twoja pociecha! Zapisz je na zajęcia do pracowni plastycznej LUTNIA!

Pracownia plastyczna BOK Lutnia to miejsce spotkań dzieci młodzieży w wieku od 5 do 16 lat, których pasją jest sztuka. Jak powinno wyglądać idealne miasto? Czy torebka może mieć pyszczek kota? Lepiej maluje się pędzlem czy palcami? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy zajęć naszej pracowni plastycznej. Podczas zajęć równie ważne jak różnorodne techniki i materiały plastyczne będą: wyobraźnia, pomysłowość i dobra zabawa. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne techniki opowiadania o świecie: malarstwo, rysunek, rzeźbę, decupage, filcowanie i wiele innych.Dzięki warsztatom dzieci będą miały okazję pogłębiać swoje zdolności manualne, a także umiejętność wyrażania własnych emocji poprzez sztukę. Ogromną zaletą warsztatów jest również praca w grupie i nawiązywanie nowych przyjaźni. Program zajęć obejmuje poznawanie technik plastycznych oraz uczestnictwo w konkursach i wystawach. Prace trafiają do autorów po zakończeniu wystawy zbiorowej w BOK LUTNIA

 

I Łódzki Kongres Kobiet

Zapraszam wszystkie Łodzianki i nie tylko na I Łódzki Kongres Kobiet.  Wystawa portretów ONAONA będzie towarzyszyć wydarzeniu.  Chcę pokazać kobiety różne. Ale czy na pewno?. Mam nadzieję, że udało mi się zrealizować cykl portretów kobiet, który ukazuje, że nie ma między nami podziałów na funkcje społeczne, zawód czy wiek .

Wszystkie jesteśmy jednakowo piękne i inne zarazem

http://www.lodzkikongreskobiet.pl/imprezy.htm

Luty 2013

Szkolenie w OKE na Egzaminatora w zawodzie Fotograf tym razem.

Styczeń 2013

20 .01 Kolejna FOKA  czyli Festiwal Otwarty Kobiet Aktywnych. Tym razem bez warsztatów fotograficznych ale z wystawą ONA ONA. Wystawę pokażę jeszcze i będzie towarzyszyć I Kongresowi Kobiet w Łodzi.

Listopad 2012

Ukończyłam szkolenie dla kandydatów na autorów zadań egzaminacyjnych z zakresu tworzenia zadań egzaminacyjnych w oparciu o zmodernizowane podstawy programowe kształcenia w zawodach wg Klasyfikacji  Zawodów Szkolnictwa Zawodowego.

Październik 2012

Ukończyłam szkolenie  „Edu - Nawigator- Aplikacja –Prognostyczna dla Edukacji Dorosłych w  Województwie łódzkim” byłam uczestnikiem konferencji „innowacyjne narzędzia analityczne i prognostyczne wspomagające proces tworzenia oferty edukacyjnej szkół zawodowych zbieżnej z potrzebami regionalnego rynku pracy w woj. łódzkim”

Jednocześnie podjęłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim  na kierunku Zarządzanie oświatą.

Wrzesień 2012

Wystąpiłam jako  uczestnik konferencji „innowacyjne narzędzia analityczne i prognostyczne wspomagające proces tworzenia oferty edukacyjnej szkół zawodowych zbieżnej z potrzebami regionalnego rynku pracy w woj. łódzkim”.

Lipiec 2012

Sprawdzanie egzaminów w Warszawie dla zawodu Fototechnik.

Czerwiec 2012

Biorę udział w szkoleniu Nauczyciel Przyszłości organizowanym przez WODN w Łodzi.  Niektóre zagadnienia są ciekawe i odkrywcze dla mnie.

Czerwiec 2012

17.06 FESTIWAL OTWARTY KOBIET AKTYWNYCH w ramach Festiwalu Łódź Miastem Kobiet- kolejna edycja Foki, na którym poprowadziłam blok warsztatów fotograficznych ABC Aparatu.

Szkolenie „PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE ZDLANYCH FORM KSZTAŁCENIA” w ramach projektu N@UCZYCIEL PRZYSZŁOŚCI.

ONE TWÓRCZE

23 czerwiec. Oficjalne otwarcie Klubu ONAONA w Łodzi. Gościem będzie Agata Młynarska, założycielka portalu. W ramach inauguracji Agata Młynarska i Małgosia Kotwica liderka Klubu w Łodzi poprowadzą spotkanie z cyklu

ONE TWÓRCZE

Będzie to spotkanie i rozmowa z dziewięcioma twórczymi kobietami w Łodzi. Przypadł mi zaszczyt być jedną z nich. Zatem zapraszam na wydarzenie. Otwarcie godz.10.00 do 17.00 w Centrum Konferencyjnym Instytutu Europejskiego Przy ul. Piotrkowskiej 262

Wstęp wolny.

Festiwal Otwarty Kobiet Aktywnych

17 niedziela. Festiwal Otwarty Kobiet Aktywnych po raz trzeci. Zapraszam na warsztaty fotograficzne, które poprowadzę. Ten dzień dzielić będę z Targami Kobieta w Wielkim Mieście.

Wszelkie informacje i zapisy i program FOKA na stronie: www. kobieta.lodz.pl – portal aktywnych kobiet

 www.lodzmiastemkobiet.pl

www.kobietykreuja.pl

Targi Kobieta w Wielkim Mieście

15, 16, 17. czerwca 2012( piątek , sobota, niedziela). Zapraszam na warsztaty fotograficzne, które poprowadzę w ramach Targów. Zapraszam także na moje stoisko IDEKOR. A tam nie tylko fotografia ale i makijaże. Metamorfozy i przemiany Pań zachodzić będą pod okiem Izy Bedyniak I jej uczennic ze szkoły Cztery Pory Roku.

Będzie tez joga, jako że na trwale weszła do mojego życia. Zaprosiłam swoją mistrzynię Adę Dobrzańską Dudkiewicz i razem z innymi kobietami pokażemy, że joga to coś więcej niż tylko ciało.

Nie zabraknie mojej fotografii, ponieważ w holu głównym Hali będzie można obejrzeć moje prace z cyklu Poświęte.

www.kobietawwielkimmiescie.pl

Maj 2012

Szkolenie w zakresie „NOWE TECHNOLOGIE W KSZTAŁCENIU”

Kwiecień 2012

Ruszają kursy fotograficzne dla kobiet ONAONA.

Konkurs Oblicza Łodzi trwa. Ja ciągle mam zaszczyt być w jury konkursu.

Luty 2012

Portal ONAONA Agaty Młynarskiej zainspirował niektóre kobiety i otworzyły Klub ONAONA w Łodzi .

Ja na razie jestem nadwornym fotografem.  Są dalekosiężne plany związane z czerwcem w Łodzi, bowiem wtedy Łódź stanie się stolicą kobiet. Oj, będzie się działo.

Styczeń 2012

Festiwal Kobiet Aktywnych,  w ramach którego prowadzę Warsztaty Fotograficzne Kobieta za i przed Obiektywem. Impreza organizowana przez portal kobietalodz.pl i Małgosię Kotwicę.

Grudzień 2011

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne przyznało mi Srebrny Medal za Twórczość Artystyczną.

Listopad 2011

Podjęłam się edukacji  przyszłych fotografów  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi. Szkolenie Okręgowej Komisji Edukacyjnej w Łodzi dla Egzaminatorów. Wraz ze zmianą programową idzie nowa forma egzaminów dla fotografów.  Zatem szkolimy się. Plener  fotograficzny ze słuchaczami  AP Edukacja w Przedborzu.  Było pięknie, słonecznie i twórczo.

Październik 2011

Efektem Kongresu jest to, że zaczęłam współpracę i sympatyzuję z portalem kobieta. lodz.pl oraz, że poznałam dużo fajnych kobiet. Jest twórczo.

Wrzesień 2011

Konferencja Kobieta i Finanse w Urzędzie Miasta Łodzi. Fajna, udana impreza.  Inspirujące.

II Kongres Kobiet w Warszawie. Nie wypada nie być. Polecam wszystkim Paniom. Również sporo inspiracji.

Lipiec 2011

Znowu Warszawa.  Sprawdzam egzaminy z fototechnika. I trzymam kciuki za swoich słuchaczy.

Luty 2011

Warsztaty jogi na Suwalszczyźnie w klangorze. Naprawdę,  joga to już nie przygoda.